OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.01.2023 r.

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone dziś i w minionym tygodniu ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską, czyli kolędę. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie kapłanów, za możliwość bliższego poznania się, wspólną modlitwę, podzielenie się ważnymi dla siebie sprawami i za złożone ofiary. Jeżeli kogoś pominęliśmy, spośród osób zgłaszających kolędę, prosimy o informację po mszach w zakrystii.
  3. Zapraszamy na mszę świętą jubileuszową ks. Bogdana i ks. proboszcza Tadeusza z okazji 40 rocznicy święceń kapłańskich, jutro w poniedziałek o g. 18.00.
  4. Spotkanie noworoczne dla ministrantów, lektorów i ich rodzin w najbliższą niedzielę o g. 16.00 w salce parafialnej.
  5. Informujemy, że uroczystość bierzmowania w naszej parafii odbędzie się 11 maja o g. 18.00. Sakramentu udzieli bp. Wiesław Szlachetka.
  6. Kandydaci do bierzmowania spotykają się po feriach 5 lutego, po mszy świętej o g. 10.30. Na spotkanie przynosimy aktualne metryki chrztu (osoby chrzczone poza naszą parafią).