OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1.01.2023 r.

Informujemy wiernych, że od Nowego Roku msza św. poranna w każdą sobotę będzie jedynie o g. 8.00 wraz z nabożeństwem do Matki Bożej Pięknej Miłości. Nie będzie w soboty mszy o 7.00.

ks. Proboszcz
  1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii w ciągu całego roku 2022. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i życie wspólnoty parafialnej.
  2. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli święto Trzech Króli. Msze św. jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy poświęcimy kredę i kadzidło. Jest to również I piątek miesiąca. Spowiedź w czwartek od 18.00-20.00.
  3. W I sobotę miesiąca msza św. wotywna ku czci Niepokalanego Serca Maryi wraz z różańcem i zmianą tajemnic „Żywego Różańca” o g. 8.00.
  4. Trwa wizyta duszpasterska czyli kolęda. Deklaracje na zapisy można otrzymać w zakrystii lub wypełnić formularz na stronie internetowej naszej parafii. O terminie kolędy informujemy telefonicznie.
  5. Spotkanie biblijno-modlitewne we wtorek po mszy św. wieczornej w salce na plebanii. Zabierzmy ze sobą Pismo Święte.
  6. Jasełka o Bożym Narodzeniu w najbliższą niedzielę 8 stycznia o g. 16.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.