OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12.11.2023 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone na tacę i przez internet ofiary przeznaczone na potrzeby naszego kościoła.
  2. Dziś przed kościołami w całej Polsce zbiórka do puszek na rzecz Kościołów Prześladowanych.
  3. Dziękujemy panom z Semper Fidelis i innym oraz wszystkim zaangażowanym w pokrycie ławek w naszym kościele nową wykładziną. W najbliższą niedzielę zbiórka inwestycyjna będzie przeznaczona na pokrycie kosztów nowej wykładziny.
  4. Wypominki za zmarłych można składać do skrzyni przy ambonie. Kartki są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Różaniec z wypominkami w dni powszednie po mszach o g. 7.00 i 18.00, a w niedzielę po mszy o g. 9.00.
  5. Rycerze Kolumba z naszej parafii rozprowadzają przy wyjściu rogale św. Marcina. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na zakup potrzebnego sprzętu dla osoby niepełnosprawnej.
  6. Odpust parafialny przeżywać będziemy w poniedziałek, 20 listopada o g. 18.00.
  7. Grupa teatralna ,,Lolek” zaprasza na przedstawienie pt. ,,W obliczu wojny, komunizmu i wolności”, które odbędzie się w niedzielę 19 listopada o g. 17.00, w naszym kościele.