OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.11.2022 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś ofiary przeznaczone na Gdańskie Seminarium Duchowne. Przy wyjściu za dobrowolną ofiarę można nabyć kalendarze, modlitewniki i kleryckie czasopismo “Novelle Olivarum”.
  2. W najbliższą niedzielę, 20 listopada, przeżywać będziemy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata i święto naszego patrona – św. Rafała Kalinowskiego. Uroczysta suma pod przewodnictwem bp. Piotra Przyborka
    o g. 12.00. Tego dnia zapraszamy również na przedstawienie o św. Rafale Kalinowskim, o g. 17.00
  3. Wypominki za zmarłych można składać do skrzynki przy ambonie. Różaniec z wypominkami codziennie o g. 7.30, wypominki wieczorem przy okazji mszy św. i nabożeństw.
  4. Porządkowanie kościoła przed odpustem w piątek w godzinach porannych. Zapraszamy do pomocy.
  5. W poniedziałek 21 listopada kolejna rocznica konsekracji naszego kościoła. Uroczysta suma podczas której będzie można uzyskać odpust zupełny o g. 18.00.