OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.04.2024 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Dziś przed kościołami odbywa się akcja „Żonkil” – zbiórka ofiar na rzecz hospicjów.
  3. Rozpoczynamy dziś w naszym kościele trzydniowe Rekolekcje Ewangelizacyjne zatytułowane „Odkryj Radość Serca”. Ich celem jest ożywienie naszej wiary, poruszenie serc pragnących spotkać Jezusa w swoim życiu, uproszenie darów Ducha Świętego dla każdego uczestnika. Poprowadzi je ks. Łukasz Wisiecki, który przed kilku laty pracował w naszej Parafii. Nauki wygłoszone będą na każdej mszy świętej w niedzielę, a w poniedziałek i wtorek na mszach o godz. 9:00 i 18:00. Dodatkowo zapraszamy na wieczór uwielbienia w niedzielę o godz. 19:00; na wieczór przebaczenia w poniedziałek po mszy wieczornej i na wieczór uzdrowienia we wtorek po mszy wieczornej. Szczegóły na plakacie. Osobiście zachęcajmy do udziału wszystkich, na których nam szczególnie zależy.