OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14.05.2023 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś ofiary przeznaczone na spłatę nowego nagłośnienia.
  2. W miniony czwartek odbyło się w naszej parafii bierzmowanie. Gratulujemy młodzieży i dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej uroczystości. Módlmy się, aby bierzmowani zachowali dar wiary i według niego decydowali o swoim życiu. Dziękujemy rodzicom młodzieży bierzmowanej za złożoną ofiarę na nowe nagłośnienie.
  3. Nabożeństwo majowe w dni powszednie po wieczornej mszy świętej, a niedziele o g. 17.00.
  4. W najbliższą sobotę dzieci klas III przystąpią do I Komunii świętej, podczas mszy o g. 11.00. Spowiedź dla dzieci, rodziców i gości w piątek od g. 16.00. Próba generalna w czwartek o g. 16.30.
  5. Rocznicę I Komunii świętej dzieci naszej parafii przeżywać będą 28 maja podczas mszy świętej o g. 12.00. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę 27 maja o g. 9.00, a po spowiedzi próba
    ceremonii.