OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15.10.2023 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone na tacę i przez internet ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Dziś przed kościołami w całej Polsce zbierane są ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, przeznaczone na koszta kształcenia dzieci i młodzieży z niezamożnych rodzin. To dzieło, to duchowy pomnik św. Jana Pawła II.
  3. Nabożeństwo różańcowe w intencji rodzin dziś o 17.00. Będzie ono połączone z medytacją na temat św. Jana Pawła II. W dni powszednie po mszy świętej o g. 7.00 i wieczorem po mszy świętej o g. 18.00. Różaniec dla dzieci we wtorek o g. 17.00
  4. W najbliższą środę, 18 października, święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona Służby Zdrowia. Uroczysta msza święta w intencji pielęgniarek, lekarzy i personelu medycznego o g. 18.00.
  5. W czwartek wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.