OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.03.2024 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś świąteczne ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Jutro II dzień Świąt Wielkanocnych. Msze święte jak w każdą niedzielę. Ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na katolicki uczelnie w Polsce.
  3. Kolejna rocznica odejścia do Domu Ojca św. Jana Pawła Wielkiego we wtorek 2 kwietnia. Zapraszamy na Różaniec o g. 20.00 i czuwanie ze św. Janem Pawłem II o g. 21.37
  4. W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy święto Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na modlitwę w godzinie Miłosierdzia od 15.00-16.00.
  5. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź od g. 17.00. Msza święta pierwszopiątkowa w Oktawie Wielkiej Nocy o g. 18.00. Z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje post piątkowy.
  6. Stałych i zgłoszonych chorych odwiedzać będziemy w piątek i sobotę od g. 9.00.
  7. Zmiana tajemnic Żywego Różańca w sobotę podczas mszy świętej o g. 8.00 i różańca.
  8. Dziękujemy wszystkim za wspólne przeżywanie Triduum Paschalnego. Dziękuję kapłanom, ministrantom, lektorom i szafarzom, naszej scholi, panom i pani od kwiatów za przygotowanie Grobu Pańskiego, Domowemu Kościołowi za przygotowanie ciemnicy, pani organistce.