OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.03.2024 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Nabożeństwo „Gorzkich Żalów” z kazaniem pasyjnym dziś o g. 17.00.
  3. Droga Krzyżowa w piątek o g. 7.30, dla dzieci o 17.00, dla dorosłych i młodzieży po wieczornej mszy świętej.
  4. Uroczystość Św. Józefa we wtorek 19 marca. Uroczysta msza święta o g. 18.00.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień. Przynosimy do kościoła palmy. Tego dnia zapraszamy do kościoła na Misterium Męki Pańskiej o g. 17.00, w wykonaniu naszej grupy teatralnej.
  6. Wczoraj w całej Polsce rozpoczęliśmy Nowennę w intencji Ojczyzny. Dziś różaniec za Ojczyznę po Gorzkich Żalach. Do 25 marca codziennie po mszy świętej odmawiać będziemy wskazane modlitwy i różaniec w intencji Ojczyzny. W domach módlmy się za Ojczyznę o g. 21.20.
  7. Parafialny Zespół Caritas zaprasza wszystkich chętnych do wspólnego działania w środę 20 marca po wieczornej mszy świętej w salce Św. Maksymiliana Kolbego.