OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17.09.2023 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i inne uczelnie katolickie.
  3. W poniedziałek 18 września święto św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na uroczystą mszę świętą o g. 18.00.
  4. Katecheza dla dzieci klas III, w ramach przygotowania do I Komunii Świętej w czwartek o g. 17.00.
  5. Spotkanie Kościelnej Służby Mężczyzn „Semper Fidelis” i panów, którzy chcą się zaangażować w życie parafii we wtorek po wieczornej mszy świętej.
  6. Spotkanie ministrantów i lektorów, wraz z rodzicami, w najbliższą niedzielę o g. 16.00.
  7. Parafia organizuje pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Wyjazd 30 września o g. 8.45. Koszt wraz z obiadem 80 zł. Zapisy u ks. proboszcza.