OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.12.2022 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś i w minionym tygodniu ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Deklaracje dotyczące wizyty duszpasterskiej (kolędy) znajdują się z tyłu kościoła. Wypełnione przynosimy do zakrystii. Deklarację można też przesłać poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej.
  3. Msza św. roratnia w dni powszednie adwentu od poniedziałku do piątku włącznie o g. 6.30. Dzieci przynoszą lampiony i papierowe serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami.
  4. W wigilię Bożego Narodzenia msza święta z uroczystości będzie o g. 16.00 – zwłaszcza dla dzieci, dla dorosłych i młodzieży o 22.00 i pasterka o 24.00.
  5. W I i II dzień Bożego Narodzenia msze święte w porządku niedzielnym.
  6. Okazja do spowiedzi przed świętami w czwartek i piątek od g. 17.00-19.00, w wigilię Bożego Narodzenia spowiedź od 7.00-9.00.
  7. Opłatki wigilijne można otrzymać przy wyjściu z kościoła. Ofiary przy tej okazji złożone będą przeznaczone na nowe nagłośnienie w naszym kościele.
  8. Świece Caritas można nabyć przy wyjściu z kościoła.
  9. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy po świętach 27 grudnia.