OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2.07.2023 r.

1. Witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii. Zapraszamydo modlitwy w naszym kościele i życzymy miłego i Bożego wypoczynku.
  2. W okresie wakacji biuro parafialne czynne tylko po wieczornej mszy świętej.
  3. I piątek miesiąca spowiedź od 17.00.
  4. Uroczystość odpustowa Matki Pięknej Miłości przeżywać będziemy w niedzielę 16 lipca. Sumie odpustowej o g. 12.00 przewodniczyć będzie ks. dr Tomasz Biedrzycki, wieloletni proboszcz naszej parafii. Po mszy świętej grochówka i występ zespołu z p. Dornowskim z Czerwonych
    Gitar. Zachęcamy wspólnoty naszej parafii do przygotowania w salce ciasta i kawy dla gości odpustowych.
  5. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek przeznaczona na opłaty bieżące. Z minione 2 miesiące za media musimy zapłacić ok. 2 tysiące złotych.
  6. Dziś gościmy w naszej parafii Pielgrzymów Gdańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Podzielą się swoim świadectwem, a my możemy wesprzeć ich ofiarą, którą będą zbierali przy wyjściu z kościoła.