OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20.11.2022 r.

1. Odpust parafialny jest okazją do podziękowania wiernym za zaangażowanie w życie parafii, za tworzenie wspólnot, ciekawe pomysły, piękną modlitwę, codzienną troskę o nasz kościół, także za składane ofiary.
  2. Zakończyliśmy prace przy układaniu płytek przed wejściem do kościoła.
  3. Zapraszamy na przedstawienie o św. Rafale Kalinowskim dziś o g. 17.00. Zorganizowała je nasza parafialna grupa teatralna. Po przedstawieniu zapraszamy wszystkich do salki na kawę i ciasto.
  4. Wypominki za zmarłych można jeszcze składać w tym tygodniu do skrzynki przy ambonie. Różaniec z wypominkami codziennie o g. 7.30 oraz wypominki przy wieczornej mszy św. i nabożeństwach.
  5. Msza św. zbiorowa za zmarłych współmałżonków w środę o g. 18.00. Zapraszamy wszystkie wdowy i wdowców. Intencje można przynosić do zakrystii.
  6. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy nowy Rok Duszpasterski pod hasłem “Wierze w Kościół Chrystusowy”. W okresie adwentu zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na mszę św. roratnią, która będzie w naszej parafii w dni powszednie o g. 6.30.
  7. Jutro, w poniedziałek przeżywać będziemy 7 rocznicę konsekracji naszego kościoła. W każdą rocznicę konsekracji można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy na uroczystą mszę św. dziękczynną jutro o g. 18.00.
  8. Zapraszamy na wspólne wyjście do kina na film “Prorok” o bł. kard. Stefanie Wyszyńskim, w piątek 25 listopada o g. 19.30 do Multikina w Gdańsku-Wrzeszczu. Koszt biletu 13 zł. Zapisy w zakrystii.