OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21.04.2024 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Przeżywamy dziś niedzielę Dobrego Pasterza. Ks. dr. Janowi Uchwatowi, ojcu duchownemu Gdańskiego Seminarium Duchownego, dziękujemy za słowo powołaniowe i modlitwę w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych.
  3. Uroczystość św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski i naszej Archidiecezji. Poranna msza święta o g. 7.00, a uroczysta suma o g. 18.00. Centralne uroczystości diecezjalne odbędą się na gdańskim Wzgórzu św. Wojciecha 12 maja.
  4. Męski Różaniec w naszej parafii w najbliższą niedzielę po mszy świętej o g. 9.00. Rycerze Kolumba zapraszają do wspólnej modlitwy wszystkich mężczyzn za nasze rodziny, parafię i Ojczyznę.