OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.06.2023 r.

1. Rozpoczął się czas wakacji. Witamy wszystkich gości przebywających w naszej parafii. Zapraszamy do modlitwy w naszym kościele i życzymy miłego i Bożego wypoczynku.
  2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na nagłośnienie 3758 złotych.
  3. Nabożeństwo czerwcowe dziś o g. 17.00, a w dni powszednie po wieczornej mszy świętej.
  4. Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła w czwartek 29 czerwca. Uroczysta suma o g. 18.00.
  5. Wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy w najbliższy wtorek 27 czerwca. Uroczysta msza święta wraz z nowenną o g. 18.00.
  6. W I sobotę miesiąca msza święta wotywna ku czci Niepokalanego Serca Maryi wraz z różańcem o g. 8.00.
  7. W okresie wakacji biuro parafialne czynne jedynie po wieczornej mszy świętej.