OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25.12.2022 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś świąteczne ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Jutro drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze św. jak w każdą niedzielę. Ofiary, które złożymy na tacę będą przeznaczone na katolickie uczelnie w Polsce.
  3. Dziękujemy wszystkim wiernym za zaangażowanie w przygotowanie kościoła do świąt Bożego Narodzenia. Szczególnie panom z „Semper Fidelis” i innym za przyozdobienie i przygotowanie choinek.
  4. Wizytę duszpasterską rozpoczynamy od 27.12.2022 i w tym tygodniu potrwa do 30 grudnia włącznie. W Sylwestra i Nowy Rok kolędy nie będzie. O wizycie duszpasterskiej zawiadamiamy zapisanych telefonicznie. Można jeszcze składać deklaracje o chęci przyjęcia kolędy. Formularze są w zakrystii oraz na naszej stronie internetowej.
  5. Święto Najświętszej Rodziny w tym roku przypada 30 grudnia. Uroczysta msza św. w intencji rodzin o g. 18.00.
  6. Uroczysta msza św. na zakończenie roku kalendarzowego 31 grudnia o g. 18.00. Przed mszą nabożeństwo dziękczynno-błagalne o g. 17.30.
  7. Chcemy rozpocząć w naszej parafii spotkania biblijno-modlitewne. Będzie to okazja do pogłębienia swojej wiary i głębszego poznania Boga przez Jego słowo. Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 stycznia, we wtorek, po mszy św. wieczornej w salce. Zabierzmy ze sobą Pismo Święte.