OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26.02.2023 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś i w minionym tygodniu ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dziś o 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu przed nabożeństwem od g. 15.00.
  3. Medytacja wielkopostna we wtorek po wieczornej mszy świętej.
  4. Droga krzyżowa w piątek: dla dzieci o g. 17.00, dla dorosłych i młodzieży o g. 7.00 i po wieczornej mszy świętej.
  5. Następna katecheza o symbolach i znaczeniu liturgii wielkiego postu w piątek za tydzień, 10 marca o g. 19.30.
  6. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii będą w III Niedzielę Wielkiego Postu, 12 marca i będą trwać od niedzieli do środy włącznie.
  7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Msza święta wotywna ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o g. 18.00.
  8. W I sobotę miesiąca msza święta wotywna ku czci Niepokalanego Serca Maryi Panny wraz z różańcem i zmianą tajemnic Żywego Różańca o g. 8.00.
  9. Odwiedziny chorych z sakramentami świętymi w piątek i sobotę od g. 9.00.
  10. Osoby chętne do zespołu muzycznego, chcące zaangażować się w śpiewy podczas Triduum Paschalnego, zapraszamy w piątek po drodze krzyżowej