OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26.03.2023 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary przeznaczone na potrzeby parafii. W tym tygodniu w naszym kościele zostało zamontowane nowe nagłośnienie. W najbliższą niedzielę wszystkie ofiary, które złożymy na tacę, będą przeznaczone na spłacenie nowej inwestycji.
  2. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym dziś o 17.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu przed nabożeństwem od g. 15.00.
  3. Medytacja wielkopostna we wtorek po wieczornej mszy świętej.
  4. Nabożeństwo Drogi krzyżowej w piątek: dla dzieci o g. 17.00, dla dorosłych i młodzieży o g. 7.30 i po wieczornej mszy świętej.
  5. Katecheza o symbolach i znaczeniu liturgii wielkiego postu piątek po wieczornej drodze krzyżowej.
  6. W najbliższą niedzielę Niedziela Palmowa rozpoczynająca Wielki Tydzień. Przynosimy palmy do poświęcenia.
  7. W Niedzielę Palmową odbędzie się w Gdańsku marsz wdzięczności za św. Jana Pawła II. Rozpoczęcie o 15.00 w Bazylice Mariackiej, a następnie przejście pod na Plac Solidarności pod Trzy Krzyże.
  8. Informujemy, że liturgie w Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku i Wigilii Paschalnej będą się odbywały o g. 19.00, a msza święta rezurekcyjna w Niedzielę Zmartwychwstania będzie o g. 6.00.
  9. Zapraszamy chętnych do wykonywania czytań o psalmów w Triduum Paschalne.