OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28.01.2024 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii. Dziś przed kościołem zbieramy ofiary na spłatę nowego projektora multimedialnego do wyświetlania tekstów pieśni.
  2. Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) w piątek, 2 lutego. Msze św. o g. 7.00, dodatkowa o 9.00 i uroczysta suma o 18.00. Przynosimy świece gromniczne. W tym dniu przypada I piątek miesiąca, spowiedź od g. 17.00.
  3. W I sobotę miesiąca msza wotywna ku czci Niepokalanego Serca Maryi wraz ze zmianą tajemnic Żywego Różańca o g. 8.00.
  4. Stałych i zgłoszonych chorych, z okazji Światowego Dnia Chorego odwiedzać będziemy w następny piątek, 9 lutego od g. 9.00. Msza święta z udzieleniem sakramentu chorych w Światowy Dzień Chorego będzie w naszej parafii 10 lutego o g 9.00. Udzielać będziemy tzw. błogosławieństwa lurdzkiego Najświętszym Sakramentem.