OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28.04.2024 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś świąteczne ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Rozpoczynamy miesiąc Maryjny – maj. Nabożeństwo majowe codziennie po wieczornej Mszy świętej.
  3. Wszystkich ludzi pracy zapraszamy na uroczystości diecezjalne w środę 1 maja o g. 12.00 w kościele św. Józefa w Gdańsku-Śródmieściu.
  4. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w piątek 3 maja. W tym dniu msze święte w porządku niedzielnym o g. 9.00, 10.30, 12.00 i 20.30. Nabożeństwo majowe o g. 17.00. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź podczas mszy świętych.
  5. Stałych i zgłoszonych chorych, z racji uroczystości Królowej Polski, odwiedzać będziemy w sobotę od g. 9.00.
  6. W I sobotę miesiąca msza święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi wraz z różańcem i zmianą tajemnic różańca o g. 8.00.