OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29.01.2023 r.

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone dziś i w minionym tygodniu ofiaryprzeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Spotkanie noworoczne dla ministrantów, lektorów i ich rodzin dzisiaj o g. 16.00 w salce parafialnej.
  3. W Święto Ofiarowania Pańskiego msze święte o g. 7.00, 9.00 i 18.00. Modlimy się za osoby życia konsekrowanego. Na każdej mszy tradycyjnie poświęcimy gromnice.
  4. I piątek miesiąca spowiedź od 17.00 do 18.00.
  5. I sobota miesiąca. Po mszy św. o 8.00 różaniec i zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. Chorych zapisanych i zgłoszonych odwiedzimy w piątek i sobotę od g. 9.00.
  7. W pierwszą niedzielę miesiąca, czyli za tydzień, adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.00 do 18.00.
  8. Zachęcamy do zakupu czasopisma „Galilea. Tajemnice Pisma Świętego”, wydawanego przez Szkołę Biblijną Archidiecezji Gdańskiej. W nim ciekawe artykuły o Biblii, a także o Ziemi Świętej, o zwyczajach, kulinariach, duchowości biblijnej i wielu innych. Wyłożony numer jest jubileuszowy na 5-lecie istnienia czasopisma i poświęcony jest życiu Jezusa. W gronie stałych autorów jest również nasz ks. Krystian. Całość bardzo ładnie wydana. Koszt 15 zł.