OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3.03.2024 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Rozpoczynamy dziś rekolekcje wielkopostne. W poniedziałek, wtorek i środę nauki o g. 9.00, dla dzieci o g. 17.00, dla dorosłych i młodzieży o g. 20.00. Rekolekcje poprowadzi ks. Paweł Westfal. Spowiedź rekolekcyjna każdego dnia od 8.30 do 9.00 oraz od 17.00.
  3. Nabożeństwo „Gorzkich Żalów” z kazaniem pasyjnym dziś o g. 17.00.
  4. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych mają spotkanie we wtorek po mszy świętej o g. 18.00.
  5. Pierwsza spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w sobotę 9 marca. Zadbajmy o rodzinną atmosferę, przyjdźmy rodzinami, ubierzmy się odświętnie, towarzyszmy dzieciom w tak ważnym dla nich dniu.
  6. W czwartek 7 marca przypada całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii, w ramach adoracji diecezjalnej. Przyjdźmy na chwilę modlitwy w obecności Jezusa eucharystycznego.
  7. Droga Krzyżowa w piątki o g. 7.30, dla dzieci o 17.00, dla dorosłych i młodzieży po wieczornej mszy świętej.
  8. Grono Rycerzy Kolumba w naszej parafii powiększy się. Ciągle zapraszamy mężczyzn do naszej wspólnoty. Ceremonia przyjęcia odbędzie się w niedzielę 10 marca o g. 18.00 w kościele. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy za nowych braci rycerzy. Dla chętnych zapisy ciągle otwarte.