OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 3.12.2023 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary na tacę i przez internet na potrzeby naszego kościoła.
  2. Rozpoczynamy nowy Rok Kościelny pod hasłem „Uczestniczę we Wspólnocie Kościoła”. W Archidiecezji Gdańskiej rozpoczynamy przygotowania do Jubileuszu 100-lecia diecezji. Patronem tego przygotowania jest św. Wojciech, który od dziś w swoich relikwiach będzie pielgrzymował po wszystkich parafiach naszej archidiecezji.
    Podczas mszy świętych roratnich będziemy poznawali żywot św. Wojciecha. Roraty od poniedziałku do soboty włącznie o g. 6.30. Dzieci przynoszą lampiony i papierowe serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami.
  3. Opłatki wigilijne można otrzymać przy wyjściu z kościoła. Złożone ofiary będą przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  4. Rozpoczynamy dzieło „Wigilijnej pomocy”. Wolontariusze rozprowadzają świece Caritas przy wyjściu z kościoła. Mała 10 zł, duża 20 zł.
  5. W piątek 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze święte o g. 7.00, 8.30 msza dla Szkoły Podstawowej w święto patrona mjr. Słabego oraz uroczysta suma o g. 18.00.
    Zapraszamy w tym dniu na godzinę łaski od 12.00-13.00.
  6. Rodzice dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej mają spotkanie we wtorek o g. 19.00.
  7. Jutro swoje imieniny obchodzi ks. Krystian. Polecajmy go w naszych modlitwach.