OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30.10.2022 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś i w minionym tygodniu ofiary przeznaczone na potrzeby naszego kościoła.
  1. Nabożeństwo różańcowe dziś po mszy o g. 9.00 i o 20.00 różaniec w intencji rodzin, prowadzony przez wspólnotę Domowego Kościoła.
    Ostatnie nabożeństwo październikowe jutro po mszy o g. 8.00 i po mszy
    o g. 18.00.
  1. We wtorek 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w porządku niedzielnym: 9.00, 10.30, 12.00, 20.30.
  1. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych w środę 2 listopada. Msze św. o 7.00, dodatkowa o g. 9.00, uroczysta msza św. zbiorowa za naszych bliskich zmarłych o g. 18.00. Intencje na mszę św. zbiorową można składać w zakrystii.
  1. Wypominki za zmarłych można składać do skrzynki przy ambonie. Kartki na wypominki znajdują się z tyłu kościoła. Dziękujemy za wszystkie złożone z tej okazji ofiary.

Różaniec z wypominkami za zmarłych codziennie w dni powszednie listopada o g. 7.30. Wieczorem wypominki za zmarłych oraz nabożeństwo przez cały listopad.

1. Odpusty za zmarłych można zyskać od 1-8 listopada poprzez nawiedzenie cmentarza i modlitwę za osobę zmarłą oraz 2 listopada poprzez udział we mszy św., przyjęcie Komunii świętej i modlitwę w intencjach Ojca Świętego.
  1. W I czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św. do g. 20.00.
  1. W I piątek miesiąca spowiedź dla dzieci, młodzieży i dorosłych od g. 17.00. Msza św. wotywna ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o g. 8.00 i 18.00.
  1. Stałych i zgłoszonych chorych odwiedzać będziemy w piątek i sobotę
    od g. 9.00.