OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4.02.2024 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Uroczysta msza święta w intencji chorych z okazji Światowego Dnia Chorego w sobotę 10 lutego o g 9.00. Podczas mszy świętej będzie można przyjąć sakrament namaszczenia chorych oraz błogosławieństwo lurdzkie Najświętszym Sakramentem. Po mszy zapraszamy na spotkanie w salce na plebanii. Grupy parafialne prosimy o pomoc w zorganizowaniu spotkania.
  3. Peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów rozpoczyna się dzisiaj w naszej archidiecezji. Uroczyste rozpoczęcie podczas mszy świętej o 11.30 w oliwskiej archikatedrze. Każdego dnia relikwie nawiedzą wybrane parafie w Gdańsku, Gdyni i Wejherowie. Zakończenie peregrynacji będzie 10 lutego w sanktuarium św. Jana Pawła II na Zaspie, podczas mszy świętej o g. 12.30.
    To jednocześnie punkt centralny obchodów Tygodnia Małżeństwa. W jego trakcie przygotowano cykl ciekawych wykładów i warsztatów w tematyce małżeńskiej (np. o komunikacji, czy wspólnym planowaniu…). Szczegółowy program został zamieszczony na stronie Archidiecezji Gdańskiej.
  4. Bal karnawałowy w koszarach Policji (przy ul. Harfowej 60) odbędzie się za tydzień, w niedzielę 11 lutego w godzinach od 16.00-18.00. Zapraszamy dzieci i rodziny życzymy udanej zabawy!