OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 4.12.2022 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś i w minionym tygodniu ofiary na potrzeby naszej parafii.
  2. Zapraszamy na Mszę św. roratnią w dni powszednie od poniedziałku do soboty o g. 6.30. Dzieci przynoszą lampiony i papierowe serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu dziś od g. 16.00 do 18.00. Dzisiejszą poprowadzi wspólnota Kościoła Domowego. Zapraszamy rodziny z naszej parafii.
  4. W ostatnią niedzielę adwentu (18 grudnia) poświęcone zostaną figurki Pana Jezusa do naszych domowych żłóbeczków.
  5. Świece Caritas można nabyć przy wyjściu z kościoła. Koszt małej – 10 zł, dużej – 20 zł.
  6. Opłatki wigilijne można otrzymać przy wyjściu z kościoła. Ofiary przy tej okazji złożone będą przeznaczone na nowe sprzęt nagłośnieniowy w naszym kościele.
  7. W czwartek 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Uroczysta suma o g. 18.00. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w Godzinie łaski od. 12.00 do 13.00.
  8. Poświęcenie medalików dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w najbliższą niedzielę podczas mszy św. o g. 12.00.