OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5.02.2023 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś ofiary przeznaczone na potrzeby Kościoła.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu dziś od g. 16.00-18.00.
  3. W najbliższą sobotę, 11 lutego, obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Tego dnia przypada Światowy Dzień Chorego. Uroczysta msza święta w intencji chorych, wraz z sakramentem namaszczenia chorych i błogosławieństwem lurdzkim o g. 9.00. Zapraszamy wszystkich chorych i osoby starsze oraz wszystkich wiernych do wspólnej modlitwy.
  4. Próba przy konfesjonale dla dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi świętej w piątek o g. 16.30 lub w sobotę o g. 11.00. Nie będzie katechezy w poniedziałek i czwartek.
  5. Zachęcamy do zakupu czasopisma „Galilea. Tajemnice Pisma Świętego”, wydawanego przez Szkołę Biblijną Archidiecezji Gdańskiej. W zeszłym tygodniu zabrakło egzemplarzy. Cieszymy się z zainteresowania katolicką prasą. Koszt czasopisma 15 zł.