OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 5.05.2024 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś świąteczne ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  2. Nabożeństwo majowe w niedzielę o 17.00, a w dni powszednie po wieczornej Mszy świętej.
  3. Uroczystość św. Stanisława Biskupa w środę 8 maja. Msze święte o 7.00 i 18.00.
  4. Próby do I Komunii świętej w poniedziałek i czwartek o g. 17.00.
  5. Diecezjalny odpust ku czci św. Wojciecha w najbliższą niedziele 12 maja. Pielgrzymka na Wzgórze św. Wojciecha wyruszy o g. 9.00 z Bazyliki Mariackiej. Uroczysta suma pod przewodnictwem Prymasa Polski o g. 12.00.
  6. Spotkanie wspólnoty Rycerzy Kolumba we wtorek po mszy świętej wieczornej w salce św. Maksymiliana. Część otwarta spotkania dla wszystkich będzie poświęcona katechezie o życiu założyciela – bł. Ks. Michaela McGivneya. Zapraszamy szczególnie mężczyzn zainteresowanych przystąpieniem do wspólnoty.
  7. Chcielibyśmy zaproponować naszym parafianom wspólną kawę lub herbatę i coś słodkiego po niedzielnych mszach o g. 9.00 i 10.30. Chwila spędzona razem w rodzinnej parafialnej atmosferze z pewnością pomoże nam budować naszą wspólnotę. Zapraszamy już za tydzień do salki św. Maksymiliana.