OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7.04.2024 r.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za złożone dziś ofiary przeznaczone na utrzymanie parafii.
  2. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Archidiecezji Gdańskiej.
  3. W Święto Miłosierdzia Bożego zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia od 15.00-16.00.
  4. W poniedziałek 8 kwietnia przeżywać będziemy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. poranna o 7.00. Uroczysta suma o g. 18.00, podczas której dokonamy Duchowej Adopcji dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone. Osoby przystępujące do tego dzieła przynoszą świece.
  5. W niedzielę, 14 kwietnia rozpoczną się w naszym kościele trzydniowe Rekolekcje Ewangelizacyjne zatytułowane „Odkryj Radość Serca”. Ich celem jest ożywienie naszej wiary, poruszenie serc pragnących spotkać Jezusa w swoim życiu, uproszenie darów Ducha Świętego dla każdego uczestnika. Poprowadzi je ks. Łukasz Wisiecki, który przed kilku laty pracował w naszej Parafii.
    Nauki wygłoszone będą na każdej mszy świętej w niedzielę, a w poniedziałek i wtorek na mszach o godz. 9:00 i 18:00. Dodatkowo zapraszamy na wieczór uwielbienia w niedzielę o godz. 19:00; na wieczór przebaczenia w poniedziałek po mszy wieczornej i na wieczór uzdrowienia we wtorek po mszy wieczornej. Szczegóły na plakacie. Osobiście zachęcajmy do udziału wszystkich, na których nam szczególnie zależy.
  6. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych we wtorek o g. 19.00.