OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 9.07.2023 r.

1. Witamy w naszej parafii wszystkich przebywających na wakacjach i urlopach. Życzymy Bożego wypoczynku i zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Biuro parafialne w okresie wakacji czynne tylko po wieczornej mszy świętej.
  3. Nabożeństwo fatimskie w najbliższy czwartek: o g. 18.00 msza święta, po niej różaniec i procesja z figurą Matki Bożej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Już za tydzień uroczystość odpustowa Matki Pięknej Miłości. Sumie odpustowej o g. 12.00 przewodniczyć będzie ks. kanonik dr Tomasz Biedrzycki, nasz były proboszcz. Po mszy świętej grochówka i występ zespołu z p. Dornowskim z Czerwonych Gitar. Prosimy grupy parafialne o przygotowanie w salce parafialnej ciasta i kawy dla gości odpustowych.
  5. Dziś przy wyjściu z kościoła zapowiadana zbiórka do puszek przeznaczona na bieżące opłaty parafii. Bóg zapłać.